Silosy zbożowe

Silosy zbożowe przeznaczone są do przechowywania nasion zbóż i roślin oleistych. Zapewniają racjonalne i bardzo dobre jakościowo magazynowanie wymienionych produktów. Mogą być ustawione pojedyńczo lub grupowane w baterie po klika sztuk.

Silosy paszowe

Silosy przeznaczone są do przechowywania mieszanek paszowych i otrąb. Są niezbędne w gospodarstwach hodowlanych drobiu, trzody chlewnej i bydła. Silosy "MICHAŁ" zbudowane są z wysokiej jakości stali ocynkowanej płaskiej. Odpowiednia grubość blach oraz solidna konstrukcja zapewnia dużą wytrzymałość i trwałość silosów.

 

Silosy z blachy kwasoodpornej

Silosy z blachy kwasoodpornej przeznaczone są do przechowywania mąki i innych surowców wykorzystywanych w produkcji makaronu, chipsów itp. Są one produkowane na bazie silosów paszowych i zbożowych, wsparte na konstrukcji nośnej ocynkowanej.

 

 

Silosy paszowe z włókna szklanego

Silosy są wykonane z włókna szklanego z częściami ze stali ocynkowanej. Są zaprojektowane do przechowywania materiałów sypkich, proszków i płynów.

 

 

Silosy z tkaniny z konstrukcją metalową

Silosy MPP7 zbudowane są z odpowiedniej tkaniny, przystosowanej do przechowywania mieszanek paszowych i otrąb, wspartej na konstrukcji metalowej ocynkowanej. Ze względu na materiały użyte w produkcji silosy przeznaczone są do posadowienia wewnątrz budynku.

 

 

Podnośniki kubełkowe

Podnośnik kubełkowy służy do pionowego przemieszczania ziarna i granulatów. Współpracuje on najczęściej z urządzeniami transportu poziomego (redlery, przenośniki ślimakowe), z których odbierane przez podnośnik ziarna transportowe jest w pionie. Konstrukcja podnośnika kubełkowego oparta jest na systemie modułowym. Doskonale sprawdzają się one w przemyśle rolnym, spożywczym, chemicznym, drzewnym, wydobywczym.

 


 

Przenośniki ślimakowe

Przenośniki ślimakowe przeznaczone są do transportu różnego rodzaju ziaren oraz nasion zbóż na nieznaczne odległości. Sprawdzają się znakomicie przy załadunku i rozładunku silosów.